TOM Brehoni
Letní tábor

Oddíl Brehoni připravuje na prázdniny 2023 letní tábor. Malý tábor s nadupaným příběhem a nezapomenutelnou atmosférou. Spaní ve stanu, výlety, táboráky a hlavně skvělá parta!

2.15. července 2023 (14 dní)
Základna TOM Pawnee v Ochozech - tábořiště uprostřed lesů
Odjezd z Prahy
815 let, účastníci předchozích táborů do 16 let
4800Kč (podrobnosti níže)
přihlášku najdete níže
Prokletí Iridů
Dávné Helvetii vládne trojice mytických bytostí, jež budí úctu i hrůzu. Jak souvisí s tajemným artefaktem? A proč se kolem vsi mladého lovce, který artefakt objevil, začaly stahovat magické síly?
Pomoz nám rozkrýt záhady Helvetie a postavit se temnotě!

Táborový život

Letní tábory jsou pro děti skvělou příležitostí, aby si vyzkoušely nové věci, rozšířily své znalosti a dovednosti a zároveň si užily plno zábavy. Naše tábory nabízejí dětem šanci zažít pravé dobrodružství v krásném prostředí, zatímco se učí o přírodě, zodpovědnosti a spolupráci. Kromě toho je tábor skvělou příležitostí, jak si odpočinout od všedního dne a na chvíli odložit své počítače a mobilní telefony. Díky našim zkušeným vedoucím a bezpečnému prostředí se můžete spolehnout, že vaše děti budou v dobrých rukou a odnesou si nezapomenutelný zážitek.

Každý rok má náš tábor nějakou tématiku, někdy zažijeme společně příběh ve středověkém království, jindy se vydáme na cestu vesmírem nebo do starověkého Řecka. K celotáborové hře pak patří různé scénky, tématicky zaměřené hry a celou atmosféru pak doplní kostýmy. Zároveň ale na našich táborech nikdy nesmí chybět zpívání u táboráku, koupání v rybníce, noční hra nebo nějaký ten výlet a spaní pod širákem.

A jak vypadá takový náš běžný den na táboře? Po budíčku a rozcvičce si dáme snídani a pak je chvíli čas na ranní hygienu a úklid ve stanu. Potom už začíná dopolední program, někdy je to tematická hra, někdy aktivity na louce, který je přerušen svačinou. Po dopolední hře následuje oběd a takzvaný "pasiv a aktiv" - pasivní a aktivní polední klid. O pasivu mají děti chvíli osobního volna a dodržuje se klidový režim. O aktivu si vybírají mezi různými programy, jako jsou deskové hry, míčové hry na louce a koupání (když přeje počasí). Než začne odpolední hra, máme odpolední svačinu. Hra se potom hraje až do večeře, po které bývá ještě jeden kratší blok programu a pak už večerka a do postelí.

Děláme malý tábor pro 40 dětí. To znamená, že se koncem pobytu každý zná s každým a umožňuje nám to věnovat náležitou pozornost opravdu každému dítěti. Děti jsou rozdělené do 4 oddílů a každý oddíl má své dva vedoucí, kteří ho mají na starosti a absolvují s ním velkou část oddílových aktivit. Oddíly si během tábora předávají službu a oddíl, který je pro daný den služební, pomáhá s chodem tábora v čase, kdy zrovna neprobíhá program. Během tábora je v programu vyhrazeno několik bloků, ve kterých děti tráví čas ve svém oddílu. Některých her se naopak účastní všichni společně a táhnou za jeden provaz, soutěží mezi sebou celé oddíly nebo dokonce každý sám za sebe.

Máme skvělý kolektiv dětí, které se na tábor opakovaně vracejí. Nové děti mají možnost se seznámit na akcích přes rok, ale rozhodně to není nutné - většina nových dětí se bez problému začlení v průběhu tábora.

Na kolik mě ta legrace přijde?

Plná cena
Pro sourozence
4800
4500
Přihláška je platná po uhrazení zálohy 2000 Kč. Zbytek ceny je nutné uhradit do 1. června. Pro slevu je určující datum uhrazení zálohy.
V ceně je obsaženo:
  • doprava z Prahy
  • úrazové pojištění
  • hlavní vedoucí certifikovaný MŠMT ČR
  • odborní zdravotníci
  • samozřejmě stravování pětkrát denně
  • ubytování ve stanech s podsadou
Na tábor je možno čerpat finanční příspěvek od zaměstnavatele a příspěvky od zdravotních pojišťoven. Také můžete čerpat příspěvek z programu aktivní město (Praha 5 a 6).
Storno podmínky
do 31. května
propadá záloha
před odjezdem
100% ceny tábora
při zajištění náhradníka z vaší strany
0%
z důvodu nemoci
dejte nám vědět a domluvíme se

Ozvěte se nám...

Chybí Vám nějaké informace?
Máte otázku ohledně chodu tábora, nebo oddílu?
Nejste si jistí, zda je tábor vhodný pro Vaši ratolest?
Klidně se nám ozvěte, ideálně mailem na: ıƽɑƄеııɑ@Ƅгеһοոı.ϲᴢ, nebo i přes SMS, nebo volat 77З ƼƼƧ 11б nebo бOƧ бƼ4 Ƨ77.

Jak se přihlásit?

Volných míst: 13
Stačí vyplnit tento formulář a zaplatit zálohu.
Zálohu (nebo celou částku) uhraďte na náš oddílový účet 210102224/2010 (QR Platba) a do poznámky pro příjemce uveďte za koho platíte. Platbu vám po jejím přijetí potvrdíme emailem.

Propagace

Budeme rádi, pokud budete informace o našem táboře sdílet na Facebooku, Instagramu a dalších sociálních sítích, nebo nás dokonce na svých stránkách podpoříte odkazem na brehoni.cz. Dále máme letáky, které můžete sdílet nebo dát svým známým. Najdete je na adrese brehoni.cz/letaky. Děkujeme.

Těšíme se na tebe!
Za celý tým vedoucích -Isabella