TOM Brehoni
Nadcházející akce
Přejít na obecné informace

Oddílový pátek

13. října 2023 od 17:00
členství v oddílu (150Kč na rok)
815 let

Jednodenní oddílová schůzka v klubovně v Braníku. Na programu jsou například deskovky, kytary…

S sebou:
  • Pokud je to vaše první akce tak vyplněnou přihlášku (případně ji zašlete na οԁԁıı@Ƅгеһοոı.ϲᴢ)
  • Dobrou náladu

Podzimky - Accio, Brehoni

26.29. října 2023 (podzimní prázdniny)
1500Kč + členství v oddílu (150Kč na rok)
815 let
Odjezd z Prahy
Chata Brlenka u Litomyšle

Jaké to je dostat dopis z Bradavic? Dokážeš se připravit na svou cestu včas? Bradavický expres nečeká!

Již třetí ročník brehonských podzimek. Na akci vyjedeme do přírody. S touto akcí se může měřit jenom tábor, takže si to rozhodně nenech ujít.

V ceně je vše včetně stravy, dopravy a programu.

Konkrétní časy odjezdu a příjezdu ještě finalizujeme. Pokud máte nějaké konkrétní potřeby tak nám dejte vědět a pokusíme se jim akci přizpůsobit.

Vyplnit přihlášku

Následující oddílové pátky

první pátek v měsíci - letos 3. listopadu a 1. prosince

Letní tábor

neděle 30. června13. července 2024 (14 dní)
Základna TOM Pawnee v Ochozech - tábořiště uprostřed lesů
Tábor bude, už víme místo a datum. Další podrobnosti bude postupně přidávat. První podrobnosti dodáme v průběhu podzima.

Technické informace

Přihlášení: Pro přihlášení na akci stačí vyplnit formulář odkázaný v detailu akce.
Platba: preferujeme platbu na náš oddílový účet 210102224/2010. Oddílové příspěvky na oddílových schůzkách je možné platit i v hotovosti.
Příjezdy/odjezdy: akce mají konkrétní čas začáku a konce, ale většinou je možné se individuálně domluvit na jejich úpravě.
V případě dotazů nás můžete kontaktovat přes e-mail οԁԁıı@Ƅгеһοոı.ϲᴢ, nebo telefonicky бOƧ бƼ4 Ƨ77.

O akcích obecně

Naší hlavní akcí je letní tábor, který pravidelně pořádáme první dva týdny v červenci. Od roku 2021 se ale scházíme i na akcích během roku. Tyto akce jsou velmi pestré, ať už délkou, místem konání nebo náplní. Občas uspořádáme jednodenní akci v Praze, kdy se sejdeme v klubovně a hrajeme deskové hry nebo zpíváme táborové písničky. Děláme ale i víkendové akce, ať už v Praze nebo ve srubech a základnách někde v přírodě. Hlavními akcemi během roku pak jsou podzimní a pololetní prázdniny a Velikonoce. To vyrážíme společně na pár dní do přírody. Někdy mají tyto akce svůj vlastní příběh a k němu připravené tématické hry, jindy hrajeme spíše tradiční táborové hry nebo vyrážíme na výlety a někdy necháváme samotné děti podílet se na přípravě programu.

Stejně jako tábor jsou i akce během roku připravovány pro děti ve věku 815 let (účastníci předchozích akcí do 16 let). V případě zájmu je po dohodě možné vzít starší nebo mladší. Co ale platí je, že na všech akcích rádi uvidíme staré známé stejně jako nové tváře, které se k nám budou chtít přidat. Akce přes rok jsou skvělé příležitosti, jak poznat nové kamarády, se kterými se pak společně sejdeme v létě na táboře, a na pár dní si odpočinout od každodenního ruchu a povinností.

Propagace

Budeme rádi, pokud budete naše akce sdílet na Facebooku, Instagramu a dalších sociálních sítích, nebo nás dokonce na svých stránkách podpoříte odkazem na brehoni.cz. Dále máme letáky, které můžete sdílet nebo dát svým známým. Najdete je na adrese brehoni.cz/letaky. Děkujeme.