TOM Brehoni
Nadcházející akce

V tuto chvíli už žádné akce do léta v plánu nejsou, plně se věnujeme přípravám tábora. V případě zájmu ale rádi zorganizujeme nějakou akci na přání (odpolední či jednodenní), například pro nové děti, které by nás chtěly před táborem poznat a seznámit se s ostatními dětmi, které pojedou na tábor.

Letní tábor

2. – 15. července 2023 (14 dní)
Detaily najdeš na samostatné stránce
Vyplnit přihlášku

Technické informace

Přihlášení: Pro přihlášení na akci stačí vyplnit formulář odkázaný v detailu akce.
Platba: preferujeme platbu na náš oddílový účet 210102224/2010. U menších akcí je po domluvě možné platit i v hotovosti.
Příjezdy/odjezdy: akce mají konkrétní čas začáku a konce, ale většinou je možné se individuálně domluvit na jejich úpravě.
V případě dotazů nás můžete kontaktovat přes e-mail ıƽɑƄеııɑ@Ƅгеһοոı.ϲᴢ, nebo telefonicky бOƧ бƼ4 Ƨ77.

O akcích obecně

Naší hlavní akcí je letní tábor, který pravidelně pořádáme první dva týdny v červenci. Od roku 2021 se ale scházíme i na akcích během roku. Tyto akce jsou velmi pestré, ať už délkou, místem konání nebo náplní. Občas uspořádáme jednodenní akci v Praze, kdy se sejdeme v klubovně a hrajeme deskové hry nebo zpíváme táborové písničky. Děláme ale i víkendové akce, ať už v Praze nebo ve srubech a základnách někde v přírodě. Hlavními akcemi během roku pak jsou podzimní a pololetní prázdniny a Velikonoce. To vyrážíme společně na pár dní do přírody. Někdy mají tyto akce svůj vlastní příběh a k němu připravené tématické hry, jindy hrajeme spíše tradiční táborové hry nebo vyrážíme na výlety a někdy necháváme samotné děti podílet se na přípravě programu.

Stejně jako tábor jsou i akce během roku připravovány pro děti ve věku 8–15 let (účastníci předchozích táborů do 16 let). V případě zájmu je po dohodě možné vzít starší nebo mladší. Co ale platí je, že na všech akcích rádi uvidíme staré známé stejně jako nové tváře, které se k nám budou chtít přidat. Akce přes rok jsou skvělé příležitosti, jak poznat nové kamarády, se kterými se pak společně sejdeme v létě na táboře, a na pár dní si odpočinout od každodenního ruchu a povinností.

Propagace

Budeme rádi, pokud budete naše akce sdílet na Facebooku, Instagramu a dalších sociálních sítích, nebo nás dokonce na svých stránkách podpoříte odkazem na brehoni.cz. Dále máme letáky, které můžete sdílet nebo dát svým známým. Najdete je na adrese brehoni.cz/letaky. Děkujeme.