TOM Brehoni
O nás

Naše různorodá skupina vedoucích pořádá tábory již mnoho let a od roku 2021 jsme k tomu přidali i několik akcí přes rok. Naší velkou zálibou je vdechovat táborům i akcím přes rok epický příběh s prvky LARPu.

Na první pohled nemáme očividně jasný pojící prvek mezi námi všemi, jsme lidé různých povolání, zálib i životních fází. Jak se ostatně můžete přesvědčit v našich medailoncích. Ale všichni máme společný zápal pro naše akce a chuť ho dělat ještě zajímavější a propracovanější. Každý z nás si našel v kolektivu své místo a fungujeme jako velice sehraný kolektiv.

Jsme členy Asociace turistických oddílů mládeže (A-TOM).

Máme instagram @brehonicz a facebookovou stránku.

Kontakty

  • Preferovaná komunikační cesta – oddílový email, οԁԁıı@Ƅгеһοոı.ϲᴢ
  • Isabella Skořepová, hlavní vedoucí, бOƧ бƼ4 Ƨ77
  • Matyáš Příbaň, informace o táboře, 77З ƼƼƧ 11б

Další informace

Statutární zástupci

  • Isabella Skořepová, hlavní vedoucí
  • Adam Wichera, zástupce
  • Jiřina Marešová, hospodářka
IČ: 17559341
Oficiální název: Asociace TOM ČR, TOM 21010 Brehoni
Oddílový účet: 210102224/2010 (Fio banka)
Přihláška do oddílu: brehoni.cz/prihlaska

Historie oddílu

Oddíl Brehoni vděčí za svou existenci táboru v Kačlehách, na kterém se dnešní vedoucí v průběhu let seznámili. Kolektiv se postupně obměňoval, ale od roku 2018 jezdí většina dnešních vedoucích pravidelně. Vše začalo zhruba kolem roku 2013, kdy se ve vedoucovském týmu poznalo několik zapálených lidí. Postupně se nejen z řad účastníků tábora přidávali další praktikanti a vedoucí, nově vznikající kolektiv postupně přebíral iniciativu ve tvorbě programu a od roku 2017 už byl příběh a náplň táborových dní z naprosté většiny v naší režii. V roce 2021 jsme začali pro děti z tábora pořádat i kratší akce přes rok, ve kterých jsme se po dobré zkušenosti rozhodli pokračovat. I vzhledem k tomu jsme po táboře v roce 2022 společně dospěli k rozhodnutí, že na sebe vezmeme i zbylé povinnosti, založili jsme oddíl a od té doby pořádáme veškeré akce na vlastní pěst pod hlavičkou Brehonů.