TOM Brehoni

Letní tábor Kačlehy 2023

2.15. července 2023
Následuje mírně upravený text emailu, který jsme rozesílali rodičům a účastníkům tábora Kačlehy 2022 na které máme kontakt.

Vážení rodiče, milí kamarádi,

jelikož jste už s námi už na několika akcích byli, nebo se na nějakou chystáte, rádi bychom vás pozvali na naši největší akci během roku, na LETNÍ TÁBOR! Všechno důležité o něm najdete zde, ale pokud vám tam něco chybí, určitě se neváhejte ptát.

Protože se ale ohledně tábora některé otázky opakují, rádi bychom na tomto místě odpověděli veřejně, pro všechny: Možná nás a námi organizovaný tábor znáte jako „Kačlehy“. Tomu tak ale od letošního roku bohužel už není, došlo k rozdělení a letos budou tábory dva. Tábor v Kačlehách zůstává pod Žlutým květem, nadále ho bude organizovat Zbyšek, ale bude tam úplně nová skupina vedoucích. Všichni vedoucí, kteří do Kačleh doposud jezdili, patří nyní mezi nás, Brehony, a můžete se s námi potkat na našem vlastním táboře, na který vás tímto mailem zveme. Více informací máme na našich stránkách na kterých se právě nacházíte.

Na táboře v Kačlehách se v roce 2022 sešla skvělá parta dětí i vedoucích a byli bychom tak rádi, kdybychom se s vámi setkali i letos, v roce 2023. Bohužel však nemáme kontakt na všechny účastníky loňského tábora a na jejich rodiče a jelikož informace o organizačních změnách na stránkách Žlutého květu chybí, rádi bychom vás chtěli touto cestou požádat o sdílení. Pokud někoho z loňského tábora znáte, ke komu se tato informace nedostaka, nebo znáte někoho, kdo by mohl mít o náš tábor zájem, neváhejte je za námi poslat.

Za všechny vedoucí zdraví,
Isabella S. a Verča L.

Základní informace o táboře

2.15. července 2023 (14 dní)
Základna TOM Pawnee v Ochozech - tábořiště uprostřed lesů
Odjezd z Prahy
815 let, účastníci předchozích táborů do 16 let
4800